Dymo M5

4.5 (349 anmeldelser)

Dymo M5 er en præcis digital brevvægt, ideel til kontorbrug. Den kan veje op til 5 kg med en præcision på 2 gram. Strømforsynes via USB eller AAA-batterier, og har en praktisk automatisk sluk-funktion og tara-funktion. Perfekt til at sikre korrekt porto til både breve og små pakker.

Dymo M5 koster lige nu 518 kr. En stigning på 16,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 444 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 444 kr (03. juni 2026) og 518 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 518 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DYMO M5 USB Brevvægt 5kg
518 kr
+ 39 kr fragt
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Scale M5 Mail and shipping 5 kg
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Brevvægt DYMO M5 5 kg m/ 2 gr.
677 kr
+ 59 kr fragt
Total: 736 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DYMO M5 brev og pakkevægt, digital display, USB, 5kg, sort
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Brevvægt Dymo M5 5 kg. 2 gr. Interval
843 kr
+ 86 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Dymo M5 Brevvægt 5 kg sort
936 kr
+ fri fragt
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dymo M5 Letter And Parcel Scale, Digital Display, Usb, 5kg, Black
1.048 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.7%

Specifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Vægte