Dymo LabelWriter Durable 59x102mm

Dymo LabelWriter Durable 59x102mm etiketter er fremstillet af polypropylen og har en stærk lim, der sikrer permanent vedhæftning på ru overflader. De er vandtætte, oliebestandige og rivesikre, hvilket gør dem velegnede til krævende forhold. Etiketterne kan bruges ved temperaturer mellem -18° og 50° C og leveres på en rulle med 300 hvide etiketter. Ideelle til forsendelser og mærkning på vanskelige underlag.

Dymo LabelWriter Durable 59x102mm koster lige nu 918 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 881 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 881 kr (03. juni 2026) og 948 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 918 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DYMO LabelWriter Durable forsendelsesetiketter | 59mm x 102mm | 1 rulle x 300
918 kr
+ 39 kr fragt
Total: 957 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dymo Labels Durable Shipping 59x102mm 300pcs
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LabelWriter Durable shipping label 59mm x 102mm
1.267 kr
+ fri fragt
Total: 1.267 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DYMO LabelWriter Durable 59mm x 102mm shipping label 1 roll x
1.658 kr
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Label Dymo etiket, 59x102mm 300stk/rul fragtlabel
1.736 kr
+ fri fragt
Total: 1.736 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Dymo Etiketter 59x102mm Fragtlabel 300 stk
1.750 kr
+ fri fragt
Total: 1.750 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Tape til labelmaskiner