Dyberg Larsen Haipot Blå

Dyberg Larsen Haipot bordlampe kombinerer retro og moderne design skabt af Frank Kerdil. Den er nem at tage med, oplades via USB, og giver en hyggelig belysning, ideel til både indendørs og udendørs brug.

Dyberg Larsen Haipot Blå koster lige nu 570 kr. En stigning på 16,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 488 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 488 kr (30. marts 2026) og 570 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 570 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dyberg Larsen Haipot LED rechargeable table lamp
570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Haipot portable bordlampe/batterilampe, blå
575 kr
+ fri fragt
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dyberg Larsen Haipot genopladelig bordlampe, blå
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dyberg Larsen Bordlampe Haipot Genopladelig Led
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dyberg Larsen Haipot genopladelig bordlampe, blå
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyberg-Larsen Haipot genopladelig LED-bordlampe Blå Højde: 25 cm, Diameter: 15 cm
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.0%

Specifikationer

Mærke: Dyberg Larsen
Kategori: Lamper