Dyberg Larsen Calix pendel

Calix pendlen fra Dyberg Larsen er en æstetisk tilføjelse til dit hjem, der kombinerer nordisk minimalisme med varm belysning. Den brede stofskærm på Ø45 cm spreder et blødt og jævnt lys, perfekt til spisebordet, køkkenøen eller som hyggespreder i stuen.

Dyberg Larsen Calix pendel koster lige nu 799 kr. En stigning på 29,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 615 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 615 kr (30. marts 2026) og 805 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dyberg Larsen Calix pendel, H12 cm
799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 4-6 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dyberg Larsen Pendel Calix Med Lav Stofskærm
910 kr
+ 40 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dyberg-Larsen Calix Pendel Lavt stof
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Calix pendel m/lav stofskærm, natur/sort
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dyberg Larsen Calix pendel, H12 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 4-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.3%

Specifikationer

Mærke: Dyberg Larsen
Kategori: Loftslampebeslag