Duravit Starck 3 væghængt toilet

Duravit Starck 3 væghængt toilet kombinerer stilrent design med kompakt funktionalitet. Perfekt til mindre badeværelser, sparer dette toilet plads uden at gå på kompromis med komforten.

Duravit Starck 3 væghængt toilet koster lige nu 2.060 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.973 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.973 kr (15. juli 2026) og 2.074 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.060 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duravit Starck 3 compact væghængt toilet, hvid
2.060 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duravit Starck 3 compact væghængt toilet, hvid
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duravit Starck 3 compact væghængt toilet, hvid
2.305 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duravit Starck 3 Kompakt vghngt toilet
2.390 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duravit Starck 3 vægtoilet Compact 360x485mm med skjult montering
2.506 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.585 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duravit starck 3 compact vægskål skjult
2.587 kr
+ fri fragt
Total: 2.587 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.4%

Specifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toiletter