Duravit Starck 3 Toiletsæde

Duravit Starck 3 toiletsæde er designet til at komplimentere din Starck 3 toiletkumme med sit tidløse og elegante udseende. Det hvidglansede sæde er udstyret med Soft Close og Quick Release, som sikrer lydløs lukning og nem rengøring. Det holdbare materiale gør det modstandsdygtigt over for daglig slid og giver langvarig kvalitet.

Duravit Starck 3 Toiletsæde koster lige nu 498 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 32,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 738 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 498 kr (13. april 2026) og 738 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 498 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Duravit toiletsæde starck 3 0063890000 V 2.1 soft close hvid
498 kr
+ 49 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duravit Starck 3 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duravit Starck 3 toiletsde med softclose og quick release, hvid
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duravit starck 3 toiletsæde med softclose hvid
788 kr
+ 39 kr fragt
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duravit Starck 3 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duravit Starck 3 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Duravit Starck 3 toiletsæde med soft close, hvid
915 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.004 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duravit Starck 3 toiletsæde med SoftClose
961 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toiletter og bideter