Duravit Starck 3

Duravit Starck 3 væghængt toilet er skabt af den berømte designer Philippe Starck. Med sit enkle, rektangulære design passer det perfekt ind i moderne badeværelser og sikrer en elegant fremtoning uden kompromis på funktionalitet.

Duravit Starck 3 koster lige nu 1.492 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.439 kr (03. juni 2026) og 1.510 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.492 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duravit Starck 3 vghngt toilet
1.492 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duravit starck 3 vægskål
1.605 kr
+ fri fragt
Total: 1.605 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duravit Starck 3 væghængt toilet, skjult montering, hvid
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duravit Starck 3 væghængt toilet, skjult montering, hvid
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duravit Starck 3 væghængt toilet, skjult montering, hvid
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duravit Starck 3 vægtoilet 360 x 540 mm
1.959 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toiletter