Duravit ME by Starck toiletsæde

Duravit ME by Starck toiletsædet kombinerer et kompakt og stilrent design med funktionalitet. Med soft close-funktionen undgår du højlydte smæk, mens det rengøringsvenlige materiale gør vedligeholdelsen let. Ideelt til moderne badeværelsesindretning, hvor pladsen er begrænset, men komfort og stil er i højsædet.

Duravit ME by Starck toiletsæde koster lige nu 917 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 870 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 870 kr (23. juni 2026) og 919 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 917 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duravit ME by Starck Compact toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
917 kr
+ 39 kr fragt
Total: 956 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duravit ME by Starck Compact toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duravit ME by Starck toiletsde, SoftClose
975 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duravit me by starck toiletsæde med softclose
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duravit ME by Starck Compact toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.135 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.174 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duravit ME by Starck toiletsæde Compact med SoftClose. Passer til 613212010
1.148 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.227 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Duravit Me By Starck Sæde Soft Close
1.235 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.3%

Specifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toilet- og bidetsæder