Duravit ME by Starck toiletsæde

Duravit ME by Starck toiletsædet tilbyder et minimalistisk design og er perfekt til moderne badeværelser. Med funktioner som SoftClose og Quick-release sikrer dette sæde både komfort og nem rengøring. Høj kvalitet i hvid højglans garanterer holdbarhed mod daglig slid.

Duravit ME by Starck toiletsæde koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.017 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.017 kr (07. juli 2026) og 1.099 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duravit ME by Starck toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duravit me by starck toiletsæde med softclose hvid
1.166 kr
+ fri fragt
Total: 1.166 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duravit ME by Starck toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duravit ME by Starck toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duravit ME by Starck toiletsæde med SoftClose, aftagelig
1.308 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.387 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Toiletsde Duravit Me by starck med softclose
1.508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.1%

Specifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toilet- og bidetsæder