Duravit Me by Starck

Duravit Me by Starck er et væghængt toilet uden skyllekant, der er kompakt og rengøringsvenligt. Det er velegnet til mindre badeværelser eller gæstetoiletter, hvor pladsen er trang. Toilettet har et minimalistisk og tidløst design, som passer ind i de fleste badeværelser. Designet er skabt af Philippe Starck og giver et moderne udtryk.

Duravit Me by Starck koster lige nu 2.799 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.772 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.772 kr (19. juni 2026) og 3.448 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.799 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duravit ME by Starck toiletpakke, vgmonteret, compact, hvid hjglans, 480 mm, DuraShield
2.799 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duravit Me by Starck væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duravit Me by Starck væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duravit Me by Starck væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duravit ME by Starck hængeskål sampak
3.543 kr
+ fri fragt
Total: 3.543 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duravit ME by Starck toiletsæt Durashield toiletsæt vægmonteret 480mm, hvid højglans
3.976 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.055 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toiletter