Duravit D-Neo toiletsæde

Duravit D-Neo toiletsædet fuldender det stilrene toilet med sin elegante og minimalistiske form. Sædet har en lydløs softclose-funktion, der sikrer, at det lukker stille og roligt. Det er desuden aftageligt, hvilket gør rengøring nemmere. Passer til moderne badeværelser, hvor design og funktionalitet er i fokus.

Duravit D-Neo toiletsæde koster lige nu 799 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 791 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 791 kr (05. juli 2026) og 807 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duravit D-Neo toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duravit D-Neo toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duravit D-Neo toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duravit D-Neo toiletsde, softclose, hvid
910 kr
+ 39 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duravit D-Neo toiletsæde med SoftClose med låg, hvid
978 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.057 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toilet- og bidetsæder