Durable Key Box Code 72

Durable Key Box Code 72 er et nøgleskab med kodelås, der kan rumme op til 72 nøgler. Skabet er fremstillet i aluminium og leveres med et sæt på 6 nøgleskilte. Det er velegnet til miljøer, hvor flere personer har behov for adgang til nøglerne, og giver en elegant og sikker måde at holde styr på nøglerne.

Durable Key Box Code 72 koster lige nu 1.391 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.293 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.293 kr (23. juni 2026) og 1.431 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.391 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DURABLE Nøgleskab KEY BOX CODE 72
1.391 kr
+ fri fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Durable Nøgleskab Code 72
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Nøgleskab Durable Keybox Code 72 stk.
1.698 kr
+ fri fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Nøgleskab Durable Keybox til 72 Nøgler med Kodelås
1.740 kr
+ fri fragt
Total: 1.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Nøgleskab med kodelås til 72 stk. nøgler
1.794 kr
+ fri fragt
Total: 1.794 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Sikkerhedsskabe