Durable Key Box Code 36

Durable Key Box Code 36 er et nøgleskab med kodelås, der giver en elegant og sikker måde at holde styr på op til 36 nøgler. Skabet har et stilfuldt design med alukabinet og top/bund i sort plast. Det smarte ophæng gør det nemt at organisere nøglerne, og der medfølger 6 nøgleskilte i assorterede farver. Dimensioner: 302 x 280 x 118 mm.

Durable Key Box Code 36 koster lige nu 945 kr. En stigning på 26,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (05. juni 2026) og 946 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 945 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DURABLE Nøgleskab KEY BOX CODE 36
945 kr
+ 39 kr fragt
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Durable Nøgleskab Code 36
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Nøgleskab med kodelås til 36 stk. nøgler
1.364 kr
+ fri fragt
Total: 1.364 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Durable Keybox 36 nøgleskab Alu til 36 nøgler, kodelås
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Nøgleskab Durable Keybox til 36 Nøgler med Kodelås
1.506 kr
+ fri fragt
Total: 1.506 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Sikkerhedsskabe