Durable Durabin NO Touch 6L

Durable Durabin NO Touch 6L er en affaldsspand med sensorstyret låg, der åbner automatisk, når du fører hånden hen over låget. Den har en kapacitet på 6 liter og er fremstillet i metallic farve. Spanden er praktisk til hygiejnisk indsamling og sortering af affald og hjælper med korrekt affaldshåndtering. Overfladen beskytter mod fedtede fingeraftryk, og låget lukker automatisk efter 5 sekunder.

Durable Durabin NO Touch 6L koster lige nu 595 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 591 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (24. juni 2026) og 639 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 595 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Papirkurv med sensor NO TOUCH
595 kr
+ 59 kr fragt
Total: 654 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DURABLE Affaldsspand med sensor NO TOUCH 6 L
643 kr
+ 39 kr fragt
Total: 682 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Affaldsspand NO TOUCH m/sensor, 6l
792 kr
+ fri fragt
Total: 792 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Affaldsspand med Sensor | Durabin NO Touch | 6 Liter
916 kr
+ 86 kr fragt
Total: 1.002 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skraldespande og papirkurve