Durable Durabin NO Touch 35L

Durable Durabin NO Touch 35L er en affaldsspand i metallic farve med sensorstyret låg, der åbner automatisk, når du fører hånden over. Låget lukker blødt og automatisk efter 5 sekunder, hvilket sikrer hygiejnisk affaldshåndtering uden berøring. Overfladen i rustfrit stål beskytter mod fedtede fingeraftryk og gør den velegnet til korrekt sortering og genanvendelse af affald på kontor eller i hjemmet.

Durable Durabin NO Touch 35L koster lige nu 1.362 kr. En stigning på 22,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.111 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.111 kr (23. juni 2026) og 1.461 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.362 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DURABLE Affaldsspand med sensor NO TOUCH 35 L
1.362 kr
+ fri fragt
Total: 1.362 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Affaldsspand NO TOUCH m/sensor, 35l
1.535 kr
+ fri fragt
Total: 1.535 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Papirkurv med sensor NO TOUCH
1.741 kr
+ fri fragt
Total: 1.741 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Affaldsspand med Sensor | Durabin NO Touch | 35 Liter
1.756 kr
+ fri fragt
Total: 1.756 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skraldespande og papirkurve