Durable Durabin NO Touch 21L

Durable Durabin NO Touch 21L er en affaldsspand med sensorstyret låg, der åbner automatisk ved bevægelse for berøringsfri brug. Med en kapacitet på 21 liter og en overflade i metallic, er den praktisk til hygiejnisk indsamling, sortering og genanvendelse af affald. Låget lukker automatisk efter 5 sekunder, og overfladen beskytter mod fedtede fingeraftryk. Velegnet til både kontor og hjem.

Durable Durabin NO Touch 21L koster lige nu 928 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 910 kr. Vores prishistorik bygger på 42 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 910 kr (09. maj 2026) og 928 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 928 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DURABLE Affaldsspand med sensor NO TOUCH 21 L
928 kr
+ 39 kr fragt
Total: 967 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Papirkurv med sensor NO TOUCH
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Affaldsspand NO TOUCH m/sensor, 21L
1.227 kr
+ fri fragt
Total: 1.227 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Affaldsspand med Sensor | Durabin NO Touch | 21 Liter
1.498 kr
+ fri fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skraldespande og papirkurve