Duka SmartFan WiFi

Duka SmartFan WiFi er en elegant badventilator, der effektivt holder fugt ude. Med WiFi-styring får du fleksibilitet i betjeningen. Det slanke design kræver ingen indbygningsdybde, og ventilatoren er yderst støjsvag, hvilket gør den ideel til moderne badeværelser.

Duka SmartFan WiFi koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.023 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.023 kr (25. maj 2026) og 1.199 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka SmartFan badventilator, WiFi, Ø100 mm, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Duka SmartFan badventilator, WiFi, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka SmartFan badventilator, WiFi, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka SmartFan badventilator, WiFi, Ø100 mm, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Smart Fan Wifi Hvid
1.309 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka SmartFan badventilator, WiFi, Ø100 mm, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka SmartFan badventilator, WiFi, Ø100 mm, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka Smartfan WiFi badventilator, hvid, 100 / 125 mm
1.662 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.701 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka SmartFan Wi-Fi hvid ø100/125mm
3.290 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer