DUKA S7

DUKA S7 er en alsidig badventilator med syv funktioner, herunder indbygget sensor og fugtstyring. Den er ideel til badeværelser, hvor den sikrer optimal ventilation og energibesparende varmeflytning. Den elektroniske termostat og funktionsvælger gør det nemt at tilpasse ventilatorens indstillinger efter behov.

DUKA S7 koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 12,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.064 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.064 kr (08. april 2026) og 1.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
DUKA S7"7i1" badventilator, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka ventilator S7, 9 funktioner, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DUKA S7"7i1" badventilator, Ø100 mm, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
DUKA S7"7i1" badventilator, Ø100 mm, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DUKA S7"7i1" badventilator, Ø100 mm, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DUKA S7"7i1" badventilator, Ø100 mm, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Ventilator S7 med 9 funktioner, Ø100 mm, hvid
1.724 kr
+ fri fragt
Total: 1.724 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka S7 7 i 1 ventilator
1.749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka S7"7i1" badventilator, Ø100 mm, hvid
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Duka Ventilator S7 Hvid 9 funktions ventilator med seks ventilationsløsninger
1.915 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.944 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka Ventilator S7 Hvid 9 funktions ventilator med seks ventilationsløsninger
2.204 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.283 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.1%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer