Duka Pro 90

Duka Pro 90 er en ventilator i høj kvalitet, designet til badeværelset. Den har en lydsvag motor og et klart folie-lukkespjæld på bagsiden, som forhindrer træk, når ventilatoren ikke er i brug. Lukkespjældet er kun beregnet til vægmontage, hvilket gør den velegnet til installation i badeværelser, hvor effektiv ventilation og støjsvag drift er ønsket.

Duka Pro 90 koster lige nu 659 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 575 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 575 kr (09. maj 2026) og 659 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 659 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka Pro 90 Ventilator Standard Ø100 mm, Hvid
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Duka Pro 90 Ventilator Standard Ø100 mm, Hvid
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka Pro 90 badventilator, Ø100 mm, hvid
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Pro 90 ventilator uden styring
696 kr
+ 39 kr fragt
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka Pro 90 ventilator standard Ø100mm, hvid
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Ventilator Uden Styring Pro 90 Ø100mm Hvid
929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka Pro 90 badventilator, Ø100 mm, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka Pro 90 badventilator, Ø100 mm, hvid
1.219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka