Duka Pro 32TH

Bedste pris
Stabil pris
974kr
1.950 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Duka Pro 32TH er en effektiv badventilator, ideel til større badeværelser. Med sin lydsvage motor og kapacitet på op til 183 m3/t, sikrer den optimal ventilation. Ventilatoren har indbygget fugt- og tidsstyring, hvilket giver en bekvem og langvarig løsning til luftkvalitetskontrol.

Duka Pro 32TH koster lige nu 974 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 975 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 974 kr (21. juli 2026) og 975 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 974 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka ventilator Pro 32TH Fugt- og tidsstyret, Ø125 mm, hvid
974 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka badventilator pro 32TH, 125 mm, fugt- og tidsstyret
974 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.013 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka Ventilator PRO 32 TH Fugt- OG Tidsstyret Ø125MM
1.344 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Pro 32TH ventilator med indbygget tids- & fugtstyring
1.950 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer