Duka Pro 30 TH

Duka Pro 30 TH er en effektiv badventilator designet til at forbedre indeklimaet i badeværelset. Med indbygget fugtstyring og timer kan den tilpasses dine behov, så du sikrer et sundt indeklima. Ventilatoren er lydsvag og leveres med kuglelejer for en lang levetid.

Duka Pro 30 TH koster lige nu 769 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 745 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 745 kr (08. april 2026) og 789 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 769 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Duka Pro 30 TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka Pro 30 TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka badventilator PRO 30TH, 100 mm, fugt- og tidsstyret, hvid
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka Pro 30 TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka Pro 30 TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka Pro 30 TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka Pro 30 TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Ventilator Pro 30TH Fugt- og tidsstyret, Ø100 mm, hvid
878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Dukadan Ventilator PRO 30 TH fugt- og tidsstyret, Ø100 mm
908 kr
+ 49 kr fragt
Total: 957 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka PRO 30 TH ventilator m/fugt- og tidsstyring samt lukkespjæld
935 kr
+ 49 kr fragt
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Duka Ventilator pro 30 Fugt- og tidsstyret Ø100MM
1.137 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.166 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka Ventilator pro 30 Fugt- og tidsstyret Ø100MM
1.234 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer