Duka Pro 30 T

Duka Pro 30 T er en lydsvag badventilator med indbygget timer, designet til at forbedre indeklimaet i badeværelser. Den leverer høj ydelse med lavt strømforbrug og har kuglelejer for lang levetid. Det klare folie-lukkespjæld hindrer træk, når ventilatoren ikke er aktiv.

Duka Pro 30 T koster lige nu 639 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (01. maj 2026) og 639 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka Pro 30 T badventilator, timer, Ø100 mm, hvid
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka Pro 30 T badventilator, timer, Ø100 mm, hvid
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka Pro 30 T badventilator, timer, Ø100 mm, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Duka Pro 30 T badventilator, timer, Ø100 mm, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka Pro 30 T badventilator, timer, Ø100 mm, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka Pro 30 T badventilator, timer, Ø100 mm, hvid
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Ventilator Pro 30T Tidsstyret, Ø100 mm, hvid
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka badventilator PRO 30T, 100 mm, tidsstyret/timer, hvid
968 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka PRO 30 T ventilator m/tidsstyring
1.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka Ventilator pro 30 T. Ø100MM Ventilator med indbygget tidsstyring
1.208 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.287 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.7%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer