Duka Pro 30 ST

1.0 (1 anmeldelse)

Duka Pro 30 ST er en lydsvag badventilator, designet til at forbedre indeklimaet i badeværelset. Udstyret med bevægelsessensor og timer, kombinerer den effektivitet med lavt energiforbrug. Det klare folie-lukkespjæld forhindrer træk, når ventilatoren ikke er i brug.

Duka Pro 30 ST koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (10. maj 2026) og 1.100 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka Pro 30 ST badventilator, sensor, timer, Ø100 mm, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Pro 30 ST ventilator med sensor- og tidsstyring
1.137 kr
+ fri fragt
Total: 1.137 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ventilator PRO 30 ST, 100 mm, med sensor og timer
1.166 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.205 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka Pro 30 ST badventilator, sensor, timer, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Duka Pro 30 ST badventilator, sensor, timer, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka Pro 30 ST badventilator, sensor, timer, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka Pro 30 ST badventilator, sensor, timer, Ø100 mm, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka Pro 30 ST badventilator, sensor, timer, Ø100 mm, hvid
1.759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka PRO 30 ST ventilator m/bevægelses-sensor og tidsstyring
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer