Duka One S6 Plus

Duka One S6 Plus er en effektiv varmegenvindingsventilator designet til at forbedre dit indeklima. Med en rørdiameter på 160 mm og indbygget WiFi, giver denne enhed dig mulighed for at kontrollere ventilationen via en app for optimal komfort og energieffektivitet.

Duka One S6 Plus koster lige nu 4.849 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.658 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.658 kr (22. maj 2026) og 4.849 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.849 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka One S6 Plus ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
4.849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka One S6 Plus ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
4.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka One S6 Plus ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
4.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka One S6 Plus ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
4.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka One S6 Plus WiFi Varmegenvindingsaggregat, Ø160 mm
5.267 kr
+ fri fragt
Total: 5.267 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka One S6 Plus ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
5.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka One S6 Plus, 160 mm, Wifi
5.832 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.871 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DUKA ONE S6 plus wifi varmegenvindingsaggregat Ø160MM. Alt-i-en-løsning inkl. styring, med nem tilslutning
7.491 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.570 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka One S6 Plus Wifi , Ø160mm Et rumsvarme genvinding
8.400 kr
+ fri fragt
Total: 8.400 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer