Duka One S6 Plus

Bedste pris
Stabil pris
3.851kr
7.100 krSPAR 46%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Duka One S6 Plus er en effektiv ventilator med varmegenvinding, ideel til enkeltstående rum. Med sit keramiske element sikrer den et forbedret indeklima ved at genvinde varme fra udblæsningsluften, hvilket gør den perfekt til steder, hvor traditionelle ventilationssystemer ikke kan installeres.

Duka One S6 Plus koster lige nu 3.851 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.851 kr (16. april 2026) og 3.851 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.851 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka One S6 PLUS, et-rums varmegenvending, Ø160 mm, hvid
3.851 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.891 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka One S6 Plus, 160 mm
4.300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.339 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka One S6 PLUS ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, hvid
4.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka One S6 PLUS ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, hvid
4.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka One S6 PLUS et-rums varmegenvending Ø160 mm
4.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka One S6 Plus varmegenvinding, Ø160 mm
4.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka One S6 Plus Varmegenvindingsaggregat, Ø160 mm
4.904 kr
+ fri fragt
Total: 4.904 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Duka One S6 PLUS, ø160 mm
5.711 kr
+ fri fragt
Total: 5.711 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DUKA ONE S6 plus varmegenvindingsaggregat Ø160MM
6.298 kr
+ 49 kr fragt
Total: 6.347 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka One S6 Plus , Ø160mm Et rumsvarme genvinding
7.100 kr
+ fri fragt
Total: 7.100 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer