Duka One S6

Duka One S6 er en ventilator med varmegenvinding og Wi-Fi, der sikrer effektiv udskiftning af luften i hjemmet. Den monteres i ydervæggen og er velegnet til rum med behov for ventilation, som soveværelser, opholdsrum eller kældre. Med varmegenvinding opretholdes et behageligt og sundt indeklima uden at gå på kompromis med komforten.

Duka One S6 koster lige nu 5.199 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.999 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.999 kr (09. maj 2026) og 5.299 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.199 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka One S6 ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
5.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka One S6 ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
5.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka One S6 ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
5.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka One S6 varmegenvinding, WiFi, Ø160 mm, Hvid
5.495 kr
+ fri fragt
Total: 5.495 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka One S6 ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
5.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka One S6 Wi-Fi, 1-rums varmegenvinding, 160 mm, hvid
6.020 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka One S6 ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
6.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka One S6 wi-fi ø160mm 1-rums varmegenvinding hvid
7.829 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.908 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka