Duka One S4 Plus

Bedste pris
Stabil pris
3.700kr
4.392 krSPAR 16%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Duka One S4 Plus tilbyder en effektiv ventilationsløsning med varmegenvinding, der forbedrer indeklimaet og reducerer energiforbruget. Med sin kompakte størrelse og Ø100 mm diameter passer den let i små rum, hvilket gør installationen nem og diskret. Skab et sundt og komfortabelt hjemmemiljø med denne pålidelige løsning fra Duka.

Duka One S4 Plus koster lige nu 3.700 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.895 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.700 kr (10. april 2026) og 3.895 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.700 kr hos BilligVVS DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka One S4 Plus ventilator med varmegenvinding, Ø100 mm, hvid
3.700 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.739 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka One S4 Plus, et-rums varmegenvinding, Ø100 mm, hvid
3.895 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.934 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka One S4 Plus , Ø100mm Et rumsvarme genvinding
4.099 kr
+ fri fragt
Total: 4.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka One S4 Plus, et-rums varmegenvinding, Ø100 mm, hvid
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka One S4 Plus, et-rums varmegenvinding, Ø100 mm, hvid
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka One S4 Plus ventilator med varmegenvinding, Ø100 mm, hvid
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka One S4 Plus, 100 mm
4.392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.431 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer