Duka One Pro 50 S

Duka One Pro 50 S er en effektiv ventilationsløsning, der kombinerer frisk luft og varmegenvinding til ét-rums installation. Den monteres nemt i ydervæggen og bidrager til et forbedret indeklima. Ideel til rum, hvor ventilationsbehovet er højt.

Duka One Pro 50 S koster lige nu 3.690 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.461 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.461 kr (18. april 2026) og 3.690 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.690 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka One Pro 50 S, 1-rums varmegenvinding 160 mm, hvid
3.690 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding Ø160 mm, hvid
3.799 kr
+ 599 kr fragt
Total: 4.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka One Pro 50S, Ø160 mm
3.985 kr
+ fri fragt
Total: 3.985 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding Ø160 mm, hvid
3.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding Ø160 mm, hvid
3.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding Ø160 mm, hvid
4.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding Ø160 mm, hvid
4.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka ONE PRO 50 S Ø160mm
5.650 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.729 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.4%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer