Duka One Pro 50 S

Duka One Pro 50 S er en avanceret ventilationsløsning med varmegenvinding til ét rum. Denne enhed forbedrer luftkvaliteten betydeligt og skaber et sundere indeklima. Den monteres nemt i ydervæggen og kan styres via WiFi, hvilket gør den både praktisk og effektiv for moderne hjem.

Duka One Pro 50 S koster lige nu 4.599 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.334 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.334 kr (09. april 2026) og 4.599 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.599 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Duka One Pro 50 S, WiFi 1-rums varmegenvinding 160 mm, hvid
4.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
4.799 kr
+ 599 kr fragt
Total: 5.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka One Pro 50S WiFi, Ø160 mm
4.967 kr
+ fri fragt
Total: 4.967 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
4.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
4.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
5.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka One Pro 50 S ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, wi-fi, hvid
5.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka ONE PRO 50 S WIFI Ø160mm
7.070 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.149 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.1%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer