Duka Isoleret PE Flexslange Ø162 mm

Duka's isolerede PE flexslange er ideel til ventilation i bad, køkken og opholdsrum. Med en længde på 4 meter og en diameter på 162 mm, sikrer den optimal luftstrøm gennem kolde loftsrum, mens 25 mm isolering reducerer kondensdannelse. Slangen er robust og kan modstå temperaturer op til 80 grader.

Duka Isoleret PE Flexslange Ø162 mm koster lige nu 698 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 666 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 666 kr (06. juni 2026) og 759 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 698 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Flexslange med isolering Ø162x4000 mm, hvid
698 kr
+ 39 kr fragt
Total: 737 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka isoleret PE flexslange, Ø162 mm, 4000 mm
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Isoleret PE flexslange, Ø162 4000 mm
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka isoleret PE flexslange, Ø162 mm, 4000 mm
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka isoleret PE flexslange, Ø162 mm, 4000 mm
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka isoleret flexslange pe Ø162X4000mm
1.060 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka isoleret PE flexslange, Ø162 mm, 4000 mm
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Flexslange Isoleret 109646
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilation