Duka isoleret PE flexslange Ø152 mm 4000 mm

Bedste pris
Stabil pris
731kr
1.050 krSPAR 30%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Duka isoleret PE flexslange Ø152 mm 4000 mm anvendes som aftrækslange til bad, køkken, emfang og beboelsesrum. Den isolerede flexslange er velegnet, når slangen skal føres gennem et koldt loftsrum, da isoleringen minimerer kondensdannelse, når varm luft passerer gennem det kolde område. Slangen er hvid og fremstillet i polyethylen med isolering.

Duka isoleret PE flexslange Ø152 mm 4000 mm koster lige nu 731 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 731 kr (22. juli 2026) og 779 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 731 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka flexslange isoleret Ø152x4000mm.
731 kr
+ 39 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka isoleret PE flexslange, Ø152 mm, 4000 mm
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Isoleret PE flexslange, Ø152 4000 mm
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka isoleret PE flexslange, Ø152 mm, 4000 mm
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Isoleret flexslange PE, 152 mm, 4 meter, hvid
836 kr
+ 99 kr fragt
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka isoleret PE flexslange, Ø152 mm, 4000 mm
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka isoleret PE flexslange, Ø152 mm, 4000 mm
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Flexslange Isoleret 109636
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka