Duka isoleret PE flexslange Ø127 mm 4000 mm

Duka isoleret PE flexslange er ideel som aftræksløsning i køkken, bad og beboelsesrum. Den fleksible slange med 25 mm isolering reducerer kondens, når den varme luft passerer igennem kolde loftsrum. Tåler temperaturer op til 80°C og er fremstillet af robust polyethylen.

Duka isoleret PE flexslange Ø127 mm 4000 mm koster lige nu 539 kr. En stigning på 36,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 396 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 396 kr (02. juni 2026) og 539 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Duka isoleret PE flexslange, Ø127 mm, 4000 mm
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka isoleret PE flexslange, Ø127 mm, 4000 mm
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
PE isoleret flexslange 127 mm 4 meter rulle
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka isoleret PE flexslange, Ø127 mm, 4000 mm
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Flexslange med isolering Ø127x4000 mm, hvid
622 kr
+ 39 kr fragt
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Isoleret flexslange PE, 127 mm, 4 meter, hvid
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka isoleret PE flexslange, Ø127 mm, 4000 mm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka iso-flexslange PE Ø127X4000MM
818 kr
+ 79 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Flexslange Isoleret 109629
830 kr
+ 49 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.4%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Hjem og have