Duka Inspektionslem IMM 400x400 mm

Duka inspektionslem IMM er designet til at give hurtig adgang til indbyggede installationer. Den er rustbeskyttet og kan monteres i områder med høj luftfugtighed, men er ikke vandtæt. Lemmen kan let installeres med mørtel eller lim.

Duka Inspektionslem IMM 400x400 mm koster lige nu 227 kr. En stigning på 13,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 200 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 200 kr (05. maj 2026) og 227 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 227 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Inspektionslem IMM metal med magnet 400x400 mm, hvid
227 kr
+ 49 kr fragt
Total: 276 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka inspektionslem med magnet lås 400x400 hvid
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Inspektionslem IMM metal med magnet, 400x400 mm, hvid
237 kr
+ 39 kr fragt
Total: 276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka metal inspektionslem med magnetluk hvid 40x40 cm
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Inspektionslem IMM 400x400 mm med magnetlås, metal
243 kr
+ 39 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Duka Inspektionslem IMM 400x400mm med magnetlås. Metal
277 kr
+ 78 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka inspektionslem m/magnetlås, 400x400mm, hvid
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka Inspektionslem IMM 400x400mm med magnetlås. Metal
321 kr
+ 79 kr fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.6%

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: God Pris