Duka G4 støvfilter Vent Top Plus 500

Duka G4 støvfilter er designet til Duka Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg. Det anbefales at kontrollere og enten rengøre eller udskifte filteret 3 til 4 gange om året for at sikre optimal drift af anlægget. Et rent filter bidrager til bedre funktion og luftkvalitet, da snavsede filtre kan nedsætte anlæggets ydeevne.

Duka G4 støvfilter Vent Top Plus 500 koster lige nu 529 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (09. maj 2026) og 529 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka G4 støvfilter til Duka Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg
529 kr
+ 70 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Støvfilter G4 Til Aggregat 500 Top Plus / 690 Wifi 630x198x40mm
610 kr
+ 49 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka G4 støvfilter til Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg
639 kr
+ 70 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka støvfilter type G4 til til varmegenvindingsanlæg Vent Top Plus 500
639 kr
+ 70 kr fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka G4 støvfilter t/Duka Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg
679 kr
+ 70 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka