Duka F7 pollenfilter Vent Top Plus 500

Duka F7 pollenfilter er designet til Duka Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg. Filteret bør kontrolleres 3-4 gange årligt og kan rengøres ved støvsugning, rystning, skylning eller blæsning. Udskiftning eller rengøring anbefales efter behov for at sikre optimal funktion af anlægget, da snavsede filtre kan nedsætte ydeevnen.

Duka F7 pollenfilter Vent Top Plus 500 koster lige nu 559 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (09. maj 2026) og 559 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka F7 pollenfilter til Duka Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg
559 kr
+ 70 kr fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Pollenfilter F7 Til Aggregat 500 Top Plus / 690 Wifi 630x198x40mm
640 kr
+ 49 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka F7 pollenfilter til Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg
679 kr
+ 70 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka pollenfilter type F7 til varmegenvindingsanlæg Vent Top Plus 500
679 kr
+ 70 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka F7 pollenfilter t/Duka Vent Top Plus 500 ventilationsanlæg
709 kr
+ 70 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka