Duka F7 pollenfilter Vent Top Plus 300

Duka F7 pollenfilter er designet til Duka Vent Top Plus 300 ventilationsanlæg. For optimal drift anbefales det at kontrollere filteret 3-4 gange om året, hvor det rengøres eller udskiftes efter behov. Et rent filter sikrer, at anlæggets funktion ikke nedsættes. Filteret kan støvsuges, rystes, skylles eller blæses rent. Bemærk, at billedet kan afvige en smule fra det faktiske produkt.

Duka F7 pollenfilter Vent Top Plus 300 koster lige nu 559 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 556 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 556 kr (09. maj 2026) og 559 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka F7 pollenfilter til Duka Vent Top Plus 300 ventilationsanlæg
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka Pollenfilter F7 Til Aggregat 300 Top Plus / 450 Wifi 500x196x40mm
640 kr
+ 49 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka F7 pollenfilter, til varmegenvindingsanlæg Vent Top Plus 300
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka F7 pollenfilter til Vent Top Plus 300 ventilationsanlæg
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka pollenfilter type F7 til varmegenvindingsanlæg Vent Top Plus 300
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka pollenfilter Vent 300 Top Plus & 450 Top wi-fi ventilationsanlæg
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka