Duka EL 700Q TH

Duka EL 700Q TH er en stilren badventilator perfekt til at holde dit badeværelse frisk og tør. Med indbygget fugt- og tidsstyring tilpasser den sig dine behov, og det klassiske design med glat, hvid front passer ind i ethvert interiør. Ventilatoren er velegnet til små og mellemstore rum.

Duka EL 700Q TH koster lige nu 498 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 471 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 471 kr (21. april 2026) og 512 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 498 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Badventilator, fugt- og tidstyring, 100 mm, hvid Duka EL 700Q TH
498 kr
+ 39 kr fragt
Total: 537 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Duka Ventilator EL 700 Q TH Fugt- og tidsstyret, Ø100 mm, hvid
521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Duka EL 700 TH fugt- og tidsstyret, front i hvid plast Ventilator
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Duka Ventilator El 700 th Fugt- OG Tidsstyret Ø100MM Q
843 kr
+ 79 kr fragt
Total: 922 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Udluftningsventilatorer