Dreame Hair Glory

4.8 (503 anmeldelser)

Dreame Hair Glory hårtørrer leverer en kraftig luftstrøm med avanceret negativ ion-teknologi, der beskytter og plejer dit hår. Den lette konstruktion og justerbare temperaturindstillinger sikrer fleksibel styling til alle hårtyper.

Dreame Hair Glory koster lige nu 583 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (08. april 2026) og 724 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 583 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dreame Hårtørrer Hair Glory
583 kr
+ 39 kr fragt
Total: 622 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Xiaomi Dreame Glory Hårtørrer Hvid
640 kr
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dreame Hair Glory hair dryer
677 kr
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Dreame Glory Hårtørrer Hvid
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Dreame Hair Glory
829 kr
Total: 829 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dreame Glory Standard hårtørrer hvid, 1600 W
1.249 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dreame Hair Glory Føntørrer
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Hårtørrere
farve: Gold, Silver, White
funktioner: Ionisk