Dreame H12 Pro

4.7 (1 anmeldelse)
Dreame H12 Pro
Bedste pris
Stabil pris
1.980kr
5.299 krSPAR 63%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Dreame H12 Pro er en kraftfuld våd/tør støvsuger, der leverer effektiv rengøring. Med sin selvrensende funktion og høje batterikapacitet er den ideel til både daglige og krævende rengøringsopgaver. Dens evne til kant-til-kant rengøring gør, at ingen områder overses.

Dreame H12 Pro koster lige nu 1.980 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.980 kr (08. april 2026) og 1.980 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.980 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Dreame H12 Pro Vacuum Cleaner Black
1.980 kr
+ fri fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dreame Stangstøvsuger H12 Pro Wet&Dry
2.205 kr
+ fri fragt
Total: 2.205 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dreame H12 Pro håndstøvsuger 300 W våd/tør med selvrens
2.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Xiaomi Dreame H12 Pro Våd/Tør Støvsuger Pind/håndholdt 300 W Sort
2.819 kr
+ fri fragt
Total: 2.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dreame H12 Pro Stickvac våd/tør
5.299 kr
+ fri fragt
Total: 5.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Vand- og støvsugere
dybde: 113,5 cm
farve: Black
funktioner: Ledningsfri, Våd/tør
kapacitet: 0,9 l