Dreame Aqua10 Ultra Track S

Bedste pris
Stabil pris
6.693kr
10.499 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dreame Aqua10 Ultra Track S er en robotstøvsuger og moppe med sporingsfunktion. Den kan klare forhindringer op til 60 mm og har Vormax™ sugestyrke på 30.000 Pa. Med kontinuerlig varmtvandsmopning ved 45 °C og selvrensning ved 100 °C får du en alt-i-en rengøringsløsning med avanceret navigation og fuld automatik. Velegnet til grundig rengøring af hjemmet.

Dreame Aqua10 Ultra Track S koster lige nu 6.693 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 7.533 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.693 kr (16. juli 2026) og 7.533 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.693 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dreame Aqua 10 Ultra Track Complete rengøringsrobot R9528H hvid
6.693 kr
Total: 6.693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dreame Robotstøvsuger Aqua10 Ultra Track Complete White
6.699 kr
+ fri fragt
Total: 6.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dreame Aqua10 Ultra Track Støvsuger Robotstyret Hvid
8.219 kr
+ fri fragt
Total: 8.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Dreame Aqua10 Ultra Track S robotstøvsuger Sort
10.499 kr
Total: 10.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Dreame Aqua10 Ultra Track Complete Robotstøvsuger
10.499 kr
Total: 10.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dreame