Dr. Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting Oval Modeling Uplift Day Cream SPF20

Bedste pris
Stabil pris
540kr
735 krSPAR 27%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Dr. Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting Oval Modeling Uplift Day Cream SPF20 er en dagcreme, der arbejder for at løfte og forme ansigtets konturer. Den beskytter huden med SPF20 og giver en ungdommelig glød. Inspireret af moderne kosmetiske behandlinger, er denne creme velegnet til daglig brug.

Dr. Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting Oval Modeling Uplift Day Cream SPF20 koster lige nu 540 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 540 kr (09. maj 2026) og 540 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 540 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dr Irena Eris Y-lifting Oval Modeling Uplift Spf 20 Day Cream 50 Ml
540 kr
+ 40 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Irena Eris Dr Irena Eris Instistute Solutions Uplift Day Cream SPF20 50 ml
613 kr
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Dr. Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting Oval Modeling Uplift Dagcreme SPF20
735 kr
+ fri fragt
Total: 735 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dr. Irena Eris