Dozy Baby Dyne 70x100 cm

Dozy Baby Dyne er en blød og sval sommerdyne fyldt med dansk moskusdun. Denne dyne er designet til at sikre optimal komfort og åndbarhed for dit barn, fri for allergifremkaldende stoffer. Dynens betræk er lavet af 100% økologisk bomuld, og den bærer Svanemærket, hvilket garanterer en bæredygtig produktion.

Dozy Baby Dyne 70x100 cm koster lige nu 649 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 642 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 642 kr (22. maj 2026) og 649 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Astma Allergi Shoppen.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Astma Allergi Shoppen favicon
Astma Allergi Shoppen
Sval dyne Dun Baby
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Dozy Dyne Moskus 70x100 cm
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Dynezonen.dk favicon
Dynezonen.dk
Baby sommerdyne med moskusdun 70x100 cm
898 kr
+ fri fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Shopdyner.dk favicon
Shopdyner.dk
Baby sommerdyne med moskusdun 70x100 cm
898 kr
+ fri fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Dozy Baby dyne sval
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Quilts of Denmark Dozy Babydyne Sval
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Quilts of Denmark Dozy Babydyne Sval
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dozy
Kategori: Quilte og sengetæpper