Doro Leva L31

Doro Leva L31 er en brugervenlig mobiltelefon med 4G, der tilbyder høj kontrasttaster og HD Voice for bedre lydkvalitet. Den udvendige skærm viser hvem der ringer, og sikkerhedsknappen giver dig ekstra tryghed ved at dele din GPS-position i nødsituationer.

Doro Leva L31 koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.111 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.111 kr (14. april 2026) og 1.199 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Doro Leva L31 mobiltelefon 4G Rød/hvid
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Leva L31, Röd/Vit
1.219 kr
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DORO Leva L31 2.8" 128MB Rød hvid
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Leva L31 4G Red
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Leva L31 2.8 128MB Rød hvid
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Leva L31, Rød/Hvid
1.659 kr
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Mobiltelefoner