Doro Leva L21

4.2 (30 anmeldelser)

Doro Leva L21 er designet for brugervenlighed med adskilte knapper og høj kontrast. Den store skærm og HD Voice sikrer klare samtaler, mens sikkerhedsknappen giver tryghed ved at sende din GPS-position til udvalgte kontakter i nødssituationer.

Doro Leva L21 koster lige nu 1.057 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (14. april 2026) og 1.057 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.057 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Leva L21, Svart/Vit
1.057 kr
Total: 1.057 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Doro Leva L21 mobiltelefon 4G
1.089 kr
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Leva L21 Hvid, Sort
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Leva L21 Hvid, Sort
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Leva L21 4G Black
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Leva L21 2.8 Sort/Hvid
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Leva L21, Sort/Hvid
1.489 kr
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Mobiltelefoner