Doro Leva L11

4.4 (86 anmeldelser)
Doro Leva L11
Bedste pris
Stabil pris
775kr
1.229 krSPAR 37%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Doro Leva L11 er en brugervenlig mobiltelefon designet til enkelhed og sikkerhed. Med en 2,4-tommer skærm, tydelig lyd og et 2 MP kamera får du alle de nødvendige funktioner. Telefonen inkluderer en tryghedsknap, der kan sende alarm og GPS-position til op til fem kontakter, ideel til dem, der ønsker ekstra sikkerhed. Den er IP54-klassificeret, hvilket gør den modstandsdygtig over for støv og vand.

Doro Leva L11 koster lige nu 775 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 872 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 775 kr (13. maj 2026) og 872 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 775 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Leva L11, Grafitgrå
775 kr
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DORO Leva L11 2.4" Grafitgrå
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Doro Leva L11 mobiltelefon 4G
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Leva L11 Grafit
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Leva L11 Grafit
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Leva L11 4G Graphite
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Leva L11 2.4 Grafitgrå
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Leva L11, grafitgrå
1.229 kr
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Mobiltelefoner