Doro Aurora A31

3.9 (19 anmeldelser)

Doro Aurora A31 er en brugervenlig smartphone med stor, klar 6,1 tommer IPS-skærm, der gør det let at læse apps og beskeder. Easy Interface guider dig trin for trin gennem kerneopgaver, og TeamViewer er forudinstalleret for nem fjernsupport. Med Secure Button kan du hurtigt få hjælp, og ClearSound samt høreapparat-kompatibilitet sikrer tydelige samtaler. 5000 mAh batteriet holder enheden kørende gennem en travl dag.

Doro Aurora A31 koster lige nu 2.545 kr. En stigning på 15,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.199 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.199 kr (27. maj 2026) og 2.545 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.545 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Smartphone 4G Aurora A31 Grafit-grå
2.545 kr
Total: 2.545 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Aurora A31 28gb Grafit
2.686 kr
Total: 2.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Aurora A31 128GB/6GB Graphite
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Aurora A31 6.1 128GB Grafitgrå
2.919 kr
+ fri fragt
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Smartphone 4G, stor skærm, dobbelte kameraer, nem grænseflade
3.779 kr
Total: 3.779 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro