Doro Aurora A31

3.9 (19 anmeldelser)

Doro Aurora A31 er en brugervenlig smartphone med en stor 6,1" IPS-skærm, der giver klare billeder og nem læsning. Telefonen har en enkel brugerflade og understøtter TeamViewer for nem opsætning og fjernhjælp. Med taktile hjem- og opkaldsknapper samt en sikkerhedsknap er den velegnet til dem, der ønsker enkel betjening og ekstra tryghed. Dobbelt bagkamera med 50 MP-sensor giver gode fotomuligheder.

Doro Aurora A31 koster lige nu 2.424 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.199 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.199 kr (27. maj 2026) og 2.449 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.424 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Aurora A31 28gb Hvid
2.424 kr
Total: 2.424 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Smartphone 4G Aurora A31 Ben-Vit
2.577 kr
Total: 2.577 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Aurora A31 128GB/6GB Bone
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Aurora A31 6.1 128GB Hvid
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Smartphone 4G med stor skærm og dobbelte kameraer
3.039 kr
Total: 3.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro