Doro Aurora A21

3.9 (20 anmeldelser)

Doro Aurora A21 er en smartphone med foldbart design og baggrundsbelyst tastatur, der gør indtastning nem. Den intuitive Easy Interface vejleder brugeren trin for trin, og Doro Secure Button samt Response-appen giver hurtig adgang til hjælp. ClearSound og kompatibilitet med høreapparater forbedrer opkaldskvaliteten. Med Android 14, stemmeassistent og TeamViewer er support og brugervenlighed i fokus.

Doro Aurora A21 koster lige nu 2.124 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.099 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.099 kr (27. maj 2026) og 2.249 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Aurora A21 64gb Grafit
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Smartphone 4G Aurora A21 Grafit-grå
2.270 kr
Total: 2.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Aurora A21 64GB/4GB Graphite
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Aurora A21 4.5 64GB Grafitgrå
2.539 kr
+ fri fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Smartphone 4G, foldbart tastatur, nem grænseflade, sikker knap
3.299 kr
Total: 3.299 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro