Doro Aurora A11

3.4 (24 anmeldelser)
Doro Aurora A11
Bedste pris
Stabil pris
1.791kr
2.849 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Doro Aurora A11 er en brugervenlig smartphone, der gør det nemt at holde kontakten med familie og venner. Den har en enkel, trinvis brugerflade, dedikeret Secure Button og Response-app for hurtig adgang til hjælp samt forudinstalleret TeamViewer, så betroede kontakter kan yde fjernsupport. Taktile knapper og kompatibilitet med høreapparater gør den ekstra tilgængelig.

Doro Aurora A11 koster lige nu 1.791 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.899 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.791 kr (16. juli 2026) og 1.899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.791 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DORO Aurora A11 4.5" 64GB Grafitgrå
1.791 kr
Total: 1.791 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Aurora A11 64gb Grafit
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Smartphone 4G Aurora A11 Grafit-grå
2.027 kr
Total: 2.027 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Aurora A11 64GB/4GB Graphite
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Aurora A11 4.5 64GB Grafitgrå
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Smartphone 4G Aurora A11 Grafitgrå
2.849 kr
Total: 2.849 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro