Doro Aurora A11

3.4 (24 anmeldelser)

Doro Aurora A11 er en kompakt smartphone med 4,5" IPS HD-skærm, der leverer klare billeder. Den er udstyret med Android 14 og Doro Easy Interface for enkel betjening. TeamViewer giver mulighed for fjernhjælp, mens Doro Secure Button og Response-appen sikrer hurtig adgang til hjælp. ClearSound og kompatibilitet med høreapparater forbedrer taleklarheden, og IP54-klassificering samt 4G, NFC og GPS holder brugeren forbundet og beskyttet. Ideel til dem, der ønsker en brugervenlig og sikker smartphone.

Doro Aurora A11 koster lige nu 1.811 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (27. maj 2026) og 1.899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.811 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro Aurora A11 64gb Hvid
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro Smartphone 4G Aurora A11 Ben-vit
1.964 kr
Total: 1.964 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro Aurora A11 64GB/4GB Bone
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DORO Aurora A11 4.5 64GB Hvid
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Smartphone 4G Aurora A11 Bone-white
2.759 kr
Total: 2.759 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Doro